środa, 17 grudnia 2008

zapraszam


Zapraszam na kolejny kiermasz PAKAMERY !


"Jest to ostatni przedświąteczny weekend i tym samym alternatywa dla zakupów w hipermarkecie.

Impreza adresowana jest do osób pragnących spędzić ten przedświąteczny weekend na zakupach w miłej, rodzinnej atmosferze, ze świąteczną muzyką i pysznymi pierniczkami. Prócz nich kiermaszowi będą towarzyszyć rozmaite konkursy i warsztaty dla dzieci, mające na celu zaszczepić im miłość do sztuki użytkowej.

Ponadto w Obiekcie Znalezionym zapowiedział swoją wizytę Święty Mikołaj. Pakamera chce pokazać przedmioty unikatowe, bardzo często wykonane tylko w pojedynczych egzemplarzach. Na tą okazję zgromadzono już ponad 3500 prac projektantów mody i artystów z całej Polski. Ubrania, biżuteria, elementy dekoracji wnętrz, nietypowe zabawki dla najmłodszych, to wszystko będzie można znaleźć w Obiekcie. "

będzie można nabyć wytwory świetnych artystów Galerii , także i moje :)


i zapraszam również tutaj :

-a co to ?!
-"Pierwszy polski wortal dla scraperek :) I lowe SCRAP skupia grupę pasjonatek scrapbookingu, która kocha to co robi i która z radością się tą pasją dzieli. Znajdziecie więc wkrótce tam coraz więcej kursów, artykułów, zdjęć i porad. I co ważne, już niebawem pierwsza polska kolekcja papierów. Polska całą sobą, począwszy od pomysłu poprzez projekt aż po druk i dystrybucję! "

z tej okazji u Babska cukierasy :)


1 komentarz:

prolka pisze...

A ja zapraszam do mnie:)